Rodos Marina

Birincil sekmeler

Son Değişiklik : 10.05.2018
Bu sayfaya katkıda bulunanlar : Fatih Tanış, Hakan Tiryaki

2015 yılında açılmış bu marinada 380 adet tekne bağlamak üzere tonoz sistemi mevcuttur.

Yaklaşma, Giriş, Uyarılar

Marina girişin sancakta kalan sığlık-kumsal yüzünden biraz dardır. Mendireğe yakın giriş yapılması önerilir. Yaz aylarında ralli teknelerinin uğrak yeridir. Giriş çıkışlarda dikkat gerekebilir.

Yanaşma, Demirleme

Marinaya girişte 71. kanaldan Rodos Marina Çağrı kodu ile bilgi vermek gereklidir. Palamar botu şimdilik yoktur, ofisin gönderdiği yardımcı arkadaş elinde telsiz ile sizi karşılamaya gelecektir.
Kuzeyli havalarda marina içi şiddetli dalga ve rüzgar almaktadır. Bu nedenle yüzer iskeleden ziyade sabit iskelelere bağlanmak tavsiye edilir.
Marina Tel: +30 2241 440970

Tesisler

Marina içerisinde pastane, araç kiralama hizmeti başlamıştır. Diğer dükkanlar 2017 yazında açılacaktır. Ayrıca marinanın karşısında lokanta vs. mevcuttur. Marina şehir merkezine 20 dk. yürüme mesafesindedir. Marina karşısında bulunan Marine Store'dan her türlü tekne malzemesi ihtiyacı karşılanabilir.
Marina karşısında bulunan fırından her sabah taze ekmek çeşitleri bulmak mümkün.
Marina içinde bir kafe bir de İspanyol yemekleri yapan bir restoran mevcut. Restoran hem gündüz hem de gece dolu. Yerli halktan gençlerin rağbet ettiği bir yer. Yemekleri güzel.
Marina içinde araç kiralama, kuaför ve supermarket mevcut.

İletişim Bilgileri
Ofis İletişim : +30 224 144 0970 ( Ofis Çalışanı Selin Hanım Türk dür.)
İmkanlar
Map
Tam ekrana büyütmek için tıklayınız.
Windy
Fotoğraflar